Zaproszenie na sesje do Dużego Domu

04-08-2017

Już po raz piąty spotkamy się w kaplicy i mieszkaniach Dużego Domu, by wspólnie rozważać, modlić się i adorować, słuchać i opowiadać, a także świętować.
Spotkanie rozpocznie się 24 listopada o godzinie 17 tej. W sobotę 25 listopada mija 25 lat od dnia, gdy Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie zamieszkał w tabernakulum w kaplicy Dużego Domu. Wieczorna Msza św. odprawiona w tym dniu będzie wielkim dziękczynieniem za ten fakt i ćwierćwiecze łaski życia w przestrzeni Eucharystycznej Obecności.
Przewidujemy spotkania w małych grupach i krótkie spontaniczne świadectwa w niedzielne przedpołudnie. Spotkanie zakończy się obiadem we wczesnych godzinach popołudniowych 26 listopada.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń udziału (z zaznaczeniem, czy potrzebny jest nocleg) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Szczegółowy program przedstawimy wkrótce. Koszt udziału zależeć będzie od liczby uczestników i najprawdopodobniej będzie wynosił ok. 80 PLN.
Oczekujemy z radością Członkowie Wspólnoty Duży Dom.

Skomentuj

Droga duchowa Karola

Znajdź to czego szukasz