"Nazaretańskie" rękodzieła

Z wielką radością prezentujemy wyroby związane z duchowością Nazaretu.

Na naszej stronie internetowej można oglądać oraz zamawiać wyroby związane z duchowością Nazaretu. Wszystkie wyroby znajdują się w zakładce Informacje.

I tak prezentujemy wyroby wykonane przez Siostry z Karmelu Opatrzności Bożej i Niepokalanego Serca Maryi. Siostra Małgorzata pisze dzieli się Słowem Bożym pisząc rozważania na Niedzielę. Siostry wykonują prace zarobkowe, aby na ile to możliwe, zarabiać na swoje utrzymanie. Ze względu na charakter życia kontemplacyjnego podejmują się prac ręcznych, umożliwiających skupienie modlitewne, zachowanie atmosfery kontemplacji i samotności. Są to drobne wyroby rękodzieła związane z duchowością Nazaretu.

Klikając w Rękodzieła, możesz zobaczyć i zamówić świece, okładki na Pismo Św. bądz stuły wykonanie przez Karmelitanki Bose z Osin.

Również na naszej stronie znajdują się figurki z gliny ręcznie robione przez Małe Siostry. Ich tematyka jest związana z tajemnicą Betlejemu, która jest sercem ich duchowości. Orędzie Żłóbka: prostoty, małości, łagodności i miłości pragną nieść na cały świat. Wystarczy kliknąć Figurki, aby zobaczyć i zamówić wyroby wykonywane przez Małe Siostry.

W Informacjach znajdują się również Świeczki, zdobione ręcznie przez Małe Siostry.