Centrum Powołaniowe na ŚDM 2016

W czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie miałyśmy tę łaskę, żeby uczestniczyć, tzn mieć swoje stoisko w ramach Centrum Powołaniowego na stadionie Cracovii.

Działało ono od 26 do 29 lipca, od 9h do 17h, a nawet jednego dnia do 20h30. Byłyśmy tam obecne zawsze we dwie, czasem we trzy lub cztery małe siostry. Obok nas była międzynarodowa organizacja studencka, z drugiej strony Wspólnota Błogosławieństw. Naprzeciwko nas Franciszkanki Rodziny Maryi oraz Karmelici z USA. Razem, wszystkich stanowisk było 140.
Centrum powołaniowe było zawsze pełne młodych ludzi, i to naprawdę z całego swiata!! Byłyśmy pod wrażeniem, jak wiele osób, z Polski i zagranicy, zna i kocha brata Karola!... Była więc to okazja, żeby poznać wiele osób, które samotnie dotąd kroczyły za Jezusem drogą wytyczona przez br Karola, wymienić adresy… Kilka zdjęć zarejestrowało niektóre ze spotkań.
Młodzi  przechodzili, niektórzy zatrzymywali się, inni zadawali poważne pytania… Wspaniały czas spotkań, rozmów, dzielenia… Dziękujemy Bogu i organizatorom za tę możliwość!!

Zobacz zdjęcia w galerii.