Zapraszamy na wielkopostne rekolekcje

Zapraszamy na rekolekcje: "Spotkanie z Maryją w Wielkim Poście"

Za ponad 40 dni noc która nas czeka, będzie nocą która wszystko zmieniła. Chcemy przez 40 dni przygotować się do tego wieczoru. Towarzyszyć nam będzie Matka Jezusa. Rozważania dotychczas niepublikowane, których autorem jest Moris, mały brat Jezusa będą dla nas jakby drogowskazem na drodze, którą będziemy kroczyć w czasie wielkopostnej wędrówki. Czeka nas najważniejsza droga życia Jezusa. Maryja również kroczy śladami swojego Syna. Internetowe rekolekcje wielkopostne, które nazwaliśmy „Spotkanie z Maryją w Wielkim Poście” zamieszczane będą w każdą Niedzielę Wielkie Postu. Najpierw krótkie świadectwo małych sióstr Jezusa, a następnie rozważania małego brata Morisa.
By wspólnie wyruszyć w drogę najpierw poznajmy małe siostry Jezusa, które możemy spotkać w czasie wielkopostnych rekolekcji.
Anna Jana - żyje na co dzień w małej wspólnocie małych sióstr w Machnowie Starym (osiedle po pegeerowskie przy granicy z Ukrainą), ostatnio  zajmuje się wyrobem świec i dekoracji na Wielkanoc.
Justyna Sara - na co dzień żyje w małej wspólnocie małych sióstr Jezusa w Krakowie - Nowej Hucie, pracuje w firmie zajmującej się wyrobem olejków kosmetycznych i zdrowej żywności Business Solution.
Mariola - na co dzień żyje we wspólnocie małych sióstr Jezusa w Częstochowie, która służy aktualnie starszym małym siostrom i licznym odwiedzającym fraternię. W Częstochowie mamy też pustelnie.
Na czas Wielkiego Postu życzymy Wam  i sobie dobrych spotkań!