Statystyki za rok 2019

Na początku 2020 roku mamy statystyki odsłon naszej strony za rok 2019.

Serce się raduje, kiedy pełni wdzięczności możemy napisać do Was, że rozpoczynamy już siódmy rok naszego wspólnego dzieła, jakim jest nasza strona internetowa dotycząca duchowości brata Karola de Foucauld.
To niesamowite, że nadal, przez stronę, kontaktują się Osoby, aby dowiedzieć się coś więcej o duchowości Nazaretu, czy też aby nawiązać relacje z poszczególnymi wspólnotami.
Najważniejszym jednak akcentem jest cotygodniowe dzielenie się Słowem Bożym.  Naszą wspólnotę rozważającą Niedzielną Liturgię Słowa tworzą: Mali Bracia Jezusa, Małe Siostry Jezusa, Siostry z różnych zgromadzeń kontemplacyjnych czy misyjnych, Osoby konsekrowane, Księża diecezjalni i Klerycy z seminarium jak również Osoby świeckie z Polski i z zagranicy.
Dobrym potwierdzenie są również statystyki. W roku 2018 było 32 178 odsłon strony! Natomiast w roku 2019 mieliśmy ponad 41 tys. odsłon.  Ta liczba z każdym rokiem rośnie. Jeśli chodzi o użytkowników, to w 2019 roku było ponad 6.400, z czego 83% to nowi użytkownicy, a 17% procent to użytkownicy którzy byli co najmniej raz już na stronie.
A na naszą stronę wchodzą najwięcej Osoby z : Polski, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Argentyny, Czech, Ukrainy, Austrii. Słowacji, Holandii, Hiszpanii, Indii, Algierii, Kanady, Białorusi, Irlandii, Szwecji. To są najliczniejsze wejścia z danych krajów.
Jeśli chodzi o miasta w Polsce, są to: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, Lublin, Opole, Rzeszów, Łódź, Szczecin, Częstochowa, Bielsko Biała, Tomaszów Lubelski, Bydgoszcz, Gliwice, Białystok, Toruń.

Z serca dziękujemy za Waszą obecność.