Statystyki strony za rok 2020

Na początku 2021 roku tradycyjnie mamy statystyki odsłon naszej strony za rok 2020.

Bogu dzięki - już 8 rok wspólnego dzielenia się Ewangelią. Zdumiewające jest też to, że wciąż jest wiele Osób, które poszukują duchowości Nazaretu. Ufamy, że nasza strona może w tym pomóc.
To niesamowite, że nadal, przez stronę, kontaktują się Osoby, aby dowiedzieć się coś więcej o duchowości Nazaretu, czy też aby nawiązać relacje z poszczególnymi wspólnotami.
Najważniejszym jednak akcentem jest dzielenie się Słowem Bożym na Niedzielę i uroczystości.  Naszą wspólnotę rozważającą Niedzielną Liturgię Słowa tworzą: Mali Bracia Jezusa, Małe Siostry Jezusa, Siostry z różnych zgromadzeń kontemplacyjnych czy misyjnych, Osoby konsekrowane, Księża diecezjalni i Klerycy z seminarium jak również Osoby świeckie z Polski i z zagranicy.
Dobrym potwierdzeniem są również statystyki oficjalnej strony duchowości brata Karola de Foucauld. W roku 2018 było 32 178 odsłon strony. Natomiast w roku 2019 mieliśmy ponad 41 tys. odsłon. Jeśli zaś chodzi o rok 2020 to odsłon było ponad 48 tys. !
Jak można zauważyć, ta liczba z każdym rokiem rośnie. Jeśli chodzi o użytkowników, to w 2020 roku było ponad 9.300, z czego 84% to nowi użytkownicy, a 16% procent to użytkownicy, którzy byli co najmniej raz już na stronie.
A na naszą stronę wchodzi najwięcej Osób z następujących krajów:

kraje 2020

Jeśli chodzi o miasta, są to:

miejscowosci 2020

Z serca dziękujemy za Waszą obecność.